تبلیغات ثابت

قیمت لپ تاپ زیر یک میلیون تومان +جدول قیمت

آنچه در زیر می‌آید قیمت روز لپ تاپ های ارزان‌تر از یک میلیون تومان موجود در سطح بازار تهران است؛

جدول قیمت لپ تاپ زیر یک میلیون تومان

لپ تاپ


ادامه مطلب قیمت لپ تاپ زیر یک میلیون تومان +جدول قیمت

قیمت آپارتمان در جنوب تهران +جدول قیمت

آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در جنوب تهران طی فروردین ماه 96 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد.

جدول قیمت آپارتمان در جنوب تهران

جنوب


ادامه مطلب قیمت آپارتمان در جنوب تهران +جدول قیمت

تب تند قیمت طلا و سکه در بازار +جدول قیمت

قیمت اونس جهانی طلا امروز در بازار جهانی افت 0.05 درصدی داشت ولی با این شرایط قیمت هر گرم طلا 18 عیار 0.07 درصد افزایش داشت.

بازار سکه امروز شاهد نوسان قیمت بود به گونه ای که سکه امامی و سکه گرمی افزایش و ربع سکه و نیم سکه کاهش قیمت داشته است. سکه بهار آزادی نیز بی تفاوت به تغییرات سایر انواع سکه، آخرین قیمت کاری خود را داشت.

دلار 3 هزار و 749 تومان و یورو 4 هزار و 65 تومان معامله شد. 

تب تند قیمت طلا و سکه در بازار +جدول قیمت

تب تند قیمت طلا و سکه در بازار +جدول قیمت


ادامه مطلب تب تند قیمت طلا و سکه در بازار +جدول قیمت

قیمت خودروهای لوکس در بازار +جدول قیمت

بازار خودرو در ایران با وجود قوانین سفت و سخت برای ورود خودروهای لوکس همچنان شاهد ویراژ این خودروها در خیابان‌های کلان شهرهای خود است. خودروهایی که با حرکت خود نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.  

قیمت برخی از خودروهای لوکس با قیمت بیش از یک میلیارد تومان موجود در بازار به صورت زیر است: 
قیمت خودروهای لوکس در بازار +جدول قیمت

قیمت خودروهای لوکس در بازار +جدول قیمت


ادامه مطلب قیمت خودروهای لوکس در بازار +جدول قیمت

قیمت خودروی صفر افزایش یافت +جدول

به‌رغم اینکه بازار خودرو در آخرین هفته فروردین ماه همچنان در رکود فصلی به‌سر می‌برد؛ اما قیمت‌ محصولات داخلی در بازار با رشد مواجه شده است. موضوعی که به گفته فعالان بازار موجب شده که معاملات در بازار به پایین‌ترین حد خود برسد.
قیمت خودروی صفر افزایش یافت +جدول

قیمت خودروی صفر افزایش یافت +جدول

افزایش قیمت خودروهای داخلی در حالی توسط برخی از شرکت‌های خودروساز رقم خورده است که بازار خودرو به رسم هر سال در رکود فصلی ناشی از عدم تقاضا به‌سر می‌برد. با وجود آنکه هر سال در مقطع زمانی فروردین و اردیبهشت‌ماه بازار چشم انتظار رونق ماه‌های تابستان می‌ماند و با اندک معاملات سعی در زنده ‌ماندن دارد، اما به گفته فعالان بازار با افزایش قیمت محصولات توسط برخی از شرکت‌ها، اندک معاملات صورت گرفته در این بازار نیز به حالت تعلیق در آمده است.

 

آنگونه که گفته می‌شود افزایش قیمت محصولات داخلی به‌دلیل افزایش هزینه‌های دولتی ناشی از بیمه و اعمال مجوزهای افزایش قیمت سال‌های گذشته‌ شورای رقابت بوده است؛ مجوزهایی که خودروسازان طی سال گذشته از آن استفاده نکردند و آنگونه که به‌نظر می‌رسد تاخیر در اجرای آن با هدف موکول کردن به سال جدید بوده است.

 

اگرچه معمولا هر سال در این مقطع زمانی بازار با رکود مواجه است و خرید و فروش چندانی در بازار صورت نمی‌گیرد، اما آنگونه که به‌نظر می‌رسد افزایش قیمت محصولات موجب شده که معاملات به پایین‌ترین سطح خود در بازار برسد.

 

به گفته نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت، طی هفته جاری قیمت محصولات خودروسازان در بازار بین 100 تا 500 هزار تومان افزایش یافته است.

 

قیمت خودروی صفر افزایش یافت +جدول


ادامه مطلب قیمت خودروی صفر افزایش یافت +جدول

ابر برچسب ها :
نبض بازاراخباراخبار عادیمهمترین اخباراخبار داخلیآخرین اخباراخبار اقتصادیدسته‌بندی نشدهقیمت خودرواخبار ایرانهمه اخبارپربیننده ترین اخبار اقتصادیاخبار خودروهای داخلیمشاغل خانگیایران خودروخبر اقتصادیبورسدلارشرایط فروش خودرواخبار اقتصادی روزاخبار اقتصادی ایرانواریز یارانهروزنامه اقتصادیترخیص کالایارانه هاسایپامقالاتخودروبازار خودروصفحه اول