نبض بازار | قیمت گوشی, قیمت خودرو, قیمت طلا و سکه, قیمت ماشین

نبض بازار , لیست قیمت خودرو صفر مدل 96,قیمت خودرو ایران خودرو,قیمت طلا,قیمت سکه,قیمت گوشی سامسونگ,لیست قیمت گوشی هواوی,قیمت گوشی اپل,قیمت خودرو سایپا

نبض بازار | قیمت گوشی, قیمت خودرو, قیمت طلا و سکه, قیمت ماشین

نبض بازار , لیست قیمت خودرو صفر مدل 96,قیمت خودرو ایران خودرو,قیمت طلا,قیمت سکه,قیمت گوشی سامسونگ,لیست قیمت گوشی هواوی,قیمت گوشی اپل,قیمت خودرو سایپا

به گزارش عصر ایران، مهدی جمالی امروز در مراسم رونمایی از محصول جدید سایپا کوئیک اظهار کرد: در حال حاضر سهم بازار سایپا در بازار خودرو کشور به ۴۱ درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سالانه یک محصول جدید با برند سایپا عرضه خواهد شد، خاطرنشان کرد: علاوه بر آن در حوزه صادرات نیز طبق قرارداد منعقد شده با شرکت سیتروئن این شرکت متعهد شده که ۳۰ درصد از محصولات تولیدی در ایران را در شبکه فروش جهانی خود عرضه کند.

او ادامه داد: در حال حاضر تولید روزانه سایپا به بیش از ۲۵۰۰ دستگاه افزایش یافته است. در حالی که سال گذشته در مقاطعی تولید روزانه ۳۰۰ دستگاه کاهش یافته بود.

وی افزود: در گذشته سرمایه ثبتی سایپا ۱۷۰۰ میلیارد تومان و زیان انباشته پایان سال ۱۳۹۳ معادل ۴۲۰۰ میلیارد تومان بود بنابراین از نظر قانون تجارت سایپا و تمام زیرمجموعه‌های آن در شرایط ورشکستگی و مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت بودند.

جمالی با بیان اینکه در آن شرایط با تصویب مجلس شورای اسلامی و مصوبه آن توانستیم از فرصت استفاده کرده و در پایان سال گذشته به تجدید ارزیابی از محل سرمایه‌گذاری مالی بلندمدت بپردازیم، تصریح کرد: به این ترتیب در پایان سال گذشته سرمایه سایپا از ۱۷۰۰ میلیارد تومان به نزدیک ۴۰۰۰ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

او ادامه داد: با این اقدام شرکت سایپا و تمام زیرمجموعه‌های آن از زیاندهی خارج شده و توانستند مجددا با سیستم بانکی تعامل کرده و در پی آن تولید روزانه شرکت نیز افزایش یافت.

وی افزود: در آن ایام در مواقعی روزانه ۱۶ میلیارد تومان انصراف از فروش داشتیم در حالی که فروش شرکت کمتر از یک میلیارد تومان بود با این حال با اجرای طرح اتوخدمت مشکلات برطرف شده و ظرف یک هفته از سوی پرسنل سایپا ۶۴ میلیارد تومان به حساب این شرکت واریز شد.

وی خاطرنشان کرد: به این ترتیب با مجموعه اقدامات صورت گرفته سایپا از زیان‌دهی خارج شده و تولید روزانه شرکت نیز به بیشترین مقدار آن در طول ۵۰ سال گذشته افزایش یافته است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.